fbpx

Breccia Aurora

290.00 340.00  m2

Wyczyść
Total Area (sq m)
Product Price
SKU: brak Kategoria:

Parapety wykonujemy z włoskiego konglomeratu marmurowego. Bogata kolorystyka, atrakcyjna cena i odporność na wilgoć, czyni je najczęściej wybieranymi parapetami w naszej ofercie

Cena materiału zawiera wartość obróbki standardowej, obejmującej polerowane i fazowane czoło, dwa krótkie boki oraz dwa zaokrąglone lub proste* narożniki (*proste-po zaznaczeniu przy składaniu zamówienia).

Maksymalny wymiar parapetu jest ograniczony wymiarem płyty: 300 x 124 cm

Prosimy o wpisywanie wymiarów co 0,5 cm przykład:  123,5 x 23,5 (poprawny wymiar)  123,3 x 23,8 (niepoprawny wymiar). W przypadku podania nieprawidłowego wymiaru poprosimy o jego korektę.

Standardowa tolerancja dla wymiarów +/- 3 mm

Konglomerat Breccia Aurora

Breccia aurora

 

Dodatkowe informacje

Waga 70 kg
Możesz liczyć na naszą pomoc

POMIARY: Jeżeli masz wątpliwości jak prawidłowo zmierzyć parapety, zachęcam do kontaktu, pomogę i doradzę 🙂 

WYBÓR KOLORU: Dbamy o to, aby zdjęcia jak najlepiej odzwierciedlały wygląd materiału, jednak ze względu na naturalne surowce wschodzące w skład produkowanych przez nas parapetów, mogą one nieznacznie różnić się od próbek przedstawionych na zdjęciach odcieniem, kolorem i przebiegiem żyłkowania. Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu produkcyjnego w celu obejrzenie próbek. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie koloru, wyślij mi wiadomość poprzez sms, e-mail, messenger lub po prostu zadzwoń, wyślę więcej zdjęć, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji.

Katarzyna Własiuk

tel. 501 616 760

 

Zapraszamy