add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'custom_variable_price_html', 10, 2 ); function custom_variable_price_html( $price, $product ) { $variations = $product->get_available_variations(); $price_range = array(); foreach ($variations as $variation) { $price_range[] = $variation['display_price']; } sort($price_range); $price_min = $price_range[1]; $price_max = $price_range[count($price_range)-1]; if ($price_min == $price_max) { $price = wc_price($price_max); } else { $price = 'From ' . wc_price($price_min) . ' to ' . wc_price($price_max); } return $price; }
Nagrobki modernistyczne

Nagrobki POJEDYNCZE

gaja 2023

 

NAGROBKI PODWÓJNE

gaja 2023

akcesoria nagrobne

ARTOFSTONE 2023

Nagrobki URNOWE

gaja 2023

 

GAJA 2023 to wyjątkowa kolekcja nagrobków modernistycznych. Niebanalne formy i mimalizm sprawiają, że są to wyjątkowe realizacje.  Kamieniarstwo to sztuka i rzemiosło. Połączenie odpowiedniej formy z perfekcyjną strukturą kamienia. W czasach kiedy wiele cmentarzy prowadzi intensywną wycinkę drzew, my chcemy wrócić do natury. Tak, jak w naszych ogrodach, są rośliny które nie wymagają od nas żadnej pracy, a po prostu zachwycają.

About Me

Nagrobek granitowy Ruby Star

Nagrobki POJEDYNCZE

ANTILIA 2023

 

NAGROBKI PODWÓJNE

ANTILIA 2023

akcesoria nagrobne

ARTOFSTONE 2023

Nagrobki pojedyncze

ANTILIA 2023

 

ANTILIA 2023 to  kolekcja nagrobków bardziej tradycyjnych. Nasze cmentarze to wyjątkowe miejsca. Nigdzie na świecie nie znajdziemy takiego bogactwa form i kształtów. Pielęgnujemy nasze tradycje i przedstawiamy klasyczne wzory w nowych aranżacjach.

Nagrobki Biała Podlaska

Nagrobki POJEDYNCZE

retro 2023

 

NAGROBKI PODWÓJNE

retro 2023

akcesoria nagrobne

ARTOFSTONE 2023

Nagrobki URNOWE

retro 2023

 

RETRO 2023 to  kolekcja nagrobków  inspirowanych sztuką sakralną XIX I XX wieku. Wzornictwo stworzone przez mistrzów kamieniarskich w nowoczesnej odsłonie. Klasyka i nowoczesność to cechy naszych nowych projektów.

About Me

Nagrobek dziecięcy biały

Nagrobki dziecięce

lira 2023

 

akcesoria nagrobne

ARTOFSTONE 2023

LIRA 2023 to wyjątkowa kolekcja nagrobków dziecięcych. Pomniki dla dzieci są najtrudniejszym wyzwaniem w naszej pracy. Staramy się projektować piękne, bardzo wyjątkowe wzory. 

About Me

Galanteria nagrobna 2023

 

Workshops

Galanteria ARTOFSTONE 2023 to wyjątkowa, zaprojektowana przez nas kolekcja. Nasze cmentarze wypełniają jednakowe wazony i podstawki z żywicy oraz plastikowe znicze. Brakuje różnorodności i przemyślanych form. Może warto zamienić setki zniczy, które później zalegają na wysypiskach na piękny lampion, który posłuży nam przez wiele lat?

projekty

Featured Work

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

xyz

Let’s Get Started

Potrzebujesz projektu

Nagrobka?